Bezpieczne święta na drogach powiatu aleksandrowskiego - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Bezpieczne święta na drogach powiatu aleksandrowskiego

Data publikacji 21.12.2018

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego na drogach powiatu aleksandrowskiego zobaczymy więcej patroli policyjnych niż zwykle. Policjanci będą prowadzili działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w czasie wyjazdów do swoich bliskich.

Od piątku (21.12.) aleksandrowscy policjanci będą prowadzili działania pn. „Bezpieczny weekend – Boże Narodzenie”. Na drogach w powiecie aleksandrowskim spotkamy więcej patroli policyjnych, a to za sprawą zwiększonego natężenia ruchu zarówno pojazdów jak i pieszych. Działania funkcjonariuszy mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W czasie świąt wyjeżdżamy do rodziny, znajomych, bliskich. Zróbmy wszystko, aby bezpiecznie dojechać do celu i wrócić do domu. Pamiętajmy, że stan techniczny pojazdu przyczynia się do naszego bezpieczeństwa, dlatego nie zapomnijmy o wymianie opon w swoich samochodach. Każdy kierowca powinien przestrzegać przepisów drogowych, nie wsiadać za kierownicę po alkoholu, ale najważniejsze powinien trafnie ocenić sytuację i dostosować prędkość do warunków na drodze, które są dość trudne.

 

Apelujemy o rozwagę, rozsądek i ostrożność na drogach. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

p.o.

Oficer Prasowy

Komenda Powiatowa Policji

w Aleksandrowie Kujawskim

st. sierż. Magdalena Jóźwiak

tel. 695 880 466

 

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz