Policjantki z wizytą u najmłodszych w Zbrachlinie - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Policjantki z wizytą u najmłodszych w Zbrachlinie

Data publikacji 02.11.2018

Mundurowi kontynuują spotkania z dziećmi i młodzieżą z różnych placówek oświatowych. W środę (31.10.) policjantki z Komendy w Aleksandrowie gościły w przedszkolu w Zbrachlinie. Przypominały dzieciom jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

W środę (31.10.) policjantki były gośćmi w przedszkolu w Zbrachlinie. Spotkanie było o tyle nietypowe, że można było spotkać w placówce aniołki i siostry zakonne. W tym dniu w przedszkolu odbywał się „Bal Wszystkich Świętych”. W czasie spotkania policjantki zwracały szczególną uwagę na bezpieczeństwo w czasie poruszania się po drogach oraz jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Przypomniały także najmłodszym w jakie urządzenia powinien być wyposażony rower, którym poruszają się na co dzień. Nie zabrakło również informacji pod jaki numer należy dzwonić w sytuacji zagrożenia.

Przedszkolaki chętnie brały udział w pogadance i odpowiadały na zadawane im pytania. Na zakończenie spotkania maluchy zaśpiewały piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

p.o.

Oficer Prasowy

Komenda Powiatowa Policji

w Aleksandrowie Kujawskim

st. sierż. Magdalena Jóźwiak

tel. 695 880 466

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz