Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali złodziejską parę - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali złodziejską parę

Data publikacji 27.06.2018

Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 39-latka i jego 30-letnią partnerkę. Złodziejska para w ciągu ostatnich kilku miesięcy dokonywała kradzieży na terenie całego powiatu. Ich łupem padła nawet łódka zacumowana na jeziorze, którą przewieźli na wcześniej skradzionej przyczepce samochodowej.

Aleksandrowscy policjanci zatrzymali wczoraj (26.06.) 39-letniego mieszkańca Aleksandrowa i jego 30-letnia partnerkę. Pracujący nad tą sprawą kryminalni ustalili, że złodziejska para od kilku miesięcy dokonywała kradzieży na terenie naszego powiatu. Ich łupem padły m.in. rowery, meble ogrodowe, namiot. Policjanci ustalili, że są oni też odpowiedzialni za kradzież łódki zacumowanej na jeziorze, którą przewieźli wcześniej skradziona przyczepką samochodową. Większość skradzionych przedmiotów policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania wujka zatrzymanego mężczyzny.

Dzisiaj złodziejska para usłyszała zarzuty. W przypadku zatrzymanego mężczyzny były to zarzuty czterokrotnej kradzieży. Jego partnerka usłyszała natomiast zarzuty dwukrotnej kradzieży. Odpowiedzialności nie uniknie też wujek, który odpowie za paserstwo.

Większość z odzyskanych przedmiotów trafiło już do rąk właścicieli.

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz