Tragiczny wypadek autokaru w Konstantynowie - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Tragiczny wypadek autokaru w Konstantynowie

Data publikacji 18.06.2018

Aleksandrowscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem autokaru, do którego doszło dzisiaj (18.06.) na drodze krajowej nr 91 w Konstantynowie. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 2 kobiety a 29 osób zostało rannych.

Dzisiaj (18.06.) około godziny 7.00 na drodze krajowej nr 91 w Konstantynowie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż z nieustalonych przyczyn kierujący autokarem zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu, gdzie doszło do przewrócenia pojazdu. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Wszystkie 29 osób rannych szybko trafiło do szpitali. Najciężej ranni zostali przetransportowani helikopterami do szpitali. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 2 kobiety. Droga krajowa jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy w miejscowości Turzno i Michalin.

Śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności tego tragicznego wypadku. Kierowca autokaru był trzeźwy.

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz