Kryminalni z Aleksandrowa zabezpieczyli 150 gram amfetaminy - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Kryminalni z Aleksandrowa zabezpieczyli 150 gram amfetaminy

Data publikacji 12.06.2018

Kryminalni z Aleksandrowa zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu włocławskiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków narkotycznych. Mężczyzna odpowie też za hodowlę konopi indyjskich. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniona niedzielę (10.06.) kryminalni z Aleksandrowa zatrzymali w Zakrzewie, 23-letniego mieszkańca powiatu włocławskiego. Do policjantów docierały informację, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające. W trakcie kontroli w kieszeniach jego spodni kryminalni znaleźli 32 woreczki strunowe z zawartością blisko 45 gram amfetaminy. 23-latek został zatrzymany, ale kryminalni nie odpuścili. Szybko ustalili gdzie zatrzymany może jeszcze przechowywać środki narkotyczne. W ustalonym przez nich miejscu znaleźli ponad 105 gram amfetaminy schowanej w lodówce oraz 6 sztuk konopi indyjskich wysianych w doniczkach.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i zarzuty dotyczące uprawy konopi indyjskich. 23-latkowi grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz