Wiadomości

W trakcie minionego weekendu policjanci zatrzymali 5 mężczyzn z narkotykami

Data publikacji 14.05.2018

W miniony weekend policjanci z Aleksandrowa zatrzymali, w trakcie trzech różnych interwencji, 5 mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków narkotycznych. Dodatkowo jeden z nich prowadził samochód pod wpływem amfetaminy. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 28 gram marihuany i amfetaminy.

W piątkowy wieczór (11.05.) kryminalni ustalili, że dwóch mężczyzn może posiadać przy sobie narkotyki. Informacja okazała się „trafiona”. Przy przeszukaniu mężczyzn policjanci znaleźli ponad 3 g marihuany u 41-latka, i blisko 2 g narkotyków u 27-latka. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania starszego z nich kryminalni znaleźli blisko 20 g marihuany i amfetaminy.

 

W sobotę (12.05.) policjanci z „patrolówki” w trakcie kontroli pojazdu znaleźli przy pasażerach niewielkie ilości amfetaminy. W tym przypadku sprawa też miała swój finał dopiero w trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z nich. Policjanci znaleźli tam prawie 1,5 kg krajanki tytoniowej.

 

W niedzielny poranek (13.05.) policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem przy którym znależli 2,5 g amfetaminy. Szybko też okazało się, że 30-letni kierowca jest pod wpływem narkotyków.

 

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty posiadania środków narkotycznych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo ostatni z zatrzymanych odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 28 gram narkotyków.

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz