Narkotyki wyrzucili przez okno jadącego samochodu - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Narkotyki wyrzucili przez okno jadącego samochodu

Data publikacji 05.04.2018

Aleksandrowscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Dwóch z nich wyrzuciło z jadącego samochodu blisko 12 gram środków odurzających, chcąc w ten sposób pozbyć się obciążających ich dowodów. Trzeci z zatrzymanych ukrył pozostałe narkotyki w bieliźnie.

Do zatrzymania mężczyzn doszło w miniony wtorek (03.04.) wieczorem w Służewie. Policjanci  zauważyli pojazd poruszający się po ulicy Toruńskiej. W pewnym momencie przez okno wyrzucony został niewielki pakunek. Mundurowi podjęli decyzję o zatrzymaniu samochodu i kontroli znajdujących się w nim osób. Po sprawdzeniu wyrzuconego chwilę wcześniej zawiniątka okazało się, że znajduje się w nim marihuana i amfetamina. Okazało się, że narkotyki należą do kierowcy i pasażera. W samochodzie oprócz nich znajdował się jeszcze 19-latek, który swoje narkotyki ukrył w bieliźnie.

Cała trójka została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty posiadania środków narkotycznych. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz