Tragiczny wypadek z udziałem pieszego - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Tragiczny wypadek z udziałem pieszego

Data publikacji 03.03.2018

Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj (03.03.) w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi potrąciła pieszego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że pieszy nagle wtargnął na jezdnię i nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. 47-letni mieszkaniec Wagańca w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 19:30 w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi na prostym odcinku drogi potrąciła 47-latka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd i nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Wagańca poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa.Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Po raz kolejny przypominamy PAMIĘTAJMY O ODBLASKACH! Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz