Wiadomości

Powitanie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Ciechocinku

Data publikacji 01.03.2018

Komendant Powiatowy Policji w Aleksandrowie Kujawskim mł. insp. Andrzej Kłos wprowadził na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Ciechocinku podkom. Izabelę Ochmańską . W uroczystej zbiórce wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących na co dzień z Policją oraz funkcjonariusze i pracownicy jednostki.

Dzisiaj (01.03.) w budynku Komisariatu Policji w Ciechocinku odbyła się uroczysta ceremonia związana z wprowadzeniem Komendanta Komisariatu Policji w Ciechocinku podkom. Izabeli Ochmańskiej. Uroczystej zbiórce przewodniczył Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Kłos. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz funkcjonariusze i pracownicy jednostki. Pani Komendant od zgromadzonych osób otrzymała liczne gratulacje i życzenia w związku z objęciem funkcji komednanta.

Podkom. Izabela Ochmańska jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W szeregi Policji wstąpiła 13 lat temu. Przed objęciem stanowiska komendanta pracowała na stanowisku specjalisty Zespołu Dochodzeniowo- Śledczego Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.


 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz