Pożegnanie z mundurem - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 08.02.2018

Po 27 latach służby dwóch funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim postanowiło pożegnać się z policyjnym mundurem i przejść na zasłużoną emeryturę. Za dotychczasową pracę dziękował im Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Kłos .

Komendant dziękując Grzegorzowi Hałasińskiemu i Krzysztofowi Ciarkowskiemu za służbę, życzył powodzenia i realizacji zamierzonych planów na emeryturze. Podziękowania złożyli również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Piotr Jędrzejewski oraz naczelnicy wydziałów komórek organizacyjnych naszej komendy.

Nasz kolega Krzysztof Ciarkowski przygodę z policyjnym mundurem rozpoczynał jako policjant w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Płocku, gdzie pełnił służbę w patrolach na płockich ulicach. Następnie przeszedł do Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim, gdzie pełnił obowiązki dzielnicowego a następnie zajmował się profilaktyką społeczną. Od 2007 roku Krzysztof był kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego a następnie kierownikiem Rewiru Dzielnicowych. Ostatnie lata przed odejściem na emeryturę spędził na stanowisku kierowania jednostką.

 

Nasz drugi kolega Grzegorz Hałasiński od początku swojej zawodowej kariery był związany z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Zaczynał służbę jako policjant Plutonu Patrolowego. W trakcie swojej służby Grzegorz zajmował stanowisko dzielnicowego i stanowiska kierownicze. Ostatnie 10 lat swojej służby spędził na stanowisku kierowania jednostką.

 

Nasi koledzy dali się poznać jako profesjonaliści, zawsze z zaangażowaniem podchodzili do zadań. Dziękując za te wszystkie lata, życzymy jednocześnie zdrowia i wszelkiej pomyślności na emeryturze.

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz