Zatrzymani sprawcy kradzieży torebki - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Zatrzymani sprawcy kradzieży torebki

Data publikacji 29.08.2017

W niedzielę(27.08) funkcjonariusze ciechocińskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież damskiej torebki wraz z zawartością telefonu komórkowego, kosmetyków i kluczyków od samochodu. Do kradzieży doszło na terenie jednego z lokali w miejscowości Ciechocinek. Sprawcy zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu, gdy usiłowali dokonać kradzieży radia z pojazdu, od którego kluczyki znajdowały się w skradzionej torebce. Skradzione mienie w całości powróciło już do właścicielki.

Do darzenia doszło w nocy 27 sierpnia tego roku, w miejscowości Ciechocinek. Sprawcy na terenie jednego z ciechocińskich lokali dokonali kradzieży damskiej torebki, w której oprócz kluczyków od pojazdu i telefonu komórkowego znajdowały się kosmetyki o łącznej wartości ponad 1300 złotych.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie udali się w pościg. Sprawców zatrzymali gdy ci usiłowali dokonać kradzieży radia z pojazdu, którego kluczyki znajdowały się w skradzionej torebce. Zatrzymani mężczyźni to 27-letni mieszkańcy Aleksandrowa Kujawskiego. W chwili zatrzymania sprawcy byli nietrzeźwi, noc spędzili w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży z włamaniem. Skradzione mienie w całości powróciło już do właścicielki.

 

mł.asp. Łukasz Kochanowski

p.o

Oficer Prasowy

KPP Aleksandrów Kujawski

Publikacja: Łukasz Kochanowski