Wiadomości

Policjanci odnaleźli kobietę po tym jak wysłała niepokojącego sms-a

Data publikacji 16.08.2017

W codziennej policyjnej służbie, żadna informacja mogąca świadczyć o zagrożeniu ludzkiego życia nie zostaje zlekceważona. Tak i było tym razem, kiedy jedna z mieszkanek Ciechocinka powiadomiła mundurowych o niepokojącym sms-ie jaki dostała. Policjanci szybko ustalili kto był jego autorem.

W poniedziałek (14.08.) mieszkanka Ciechocinka powiadomiła, że otrzymała na swój telefon smsa od nieznanego jej numeru, z którego treści wynika, że pisząca go osoba może próbować odebrać sobie życie. Dyżurny natychmiast uruchomił lokalizację abonenta telefonu z którego napisana była ta niepokojąca wiadomość. Szybko udało się ustalić, że sms był wysłany  z małej miejscowości w województwie zachodniopomorski. Policjanci z tamtej jednostki na prośbę aleksandrowskich mundurowych szybko dotarli pod wskazany adres. Mieszkająca tam kobieta przyznała, że wysłała smsa pod nieznany jej numer zamiast do swojej znajomej. Swoje zachowanie tłumaczyła osobistą tragedią jaka ją spotkała. Na szczęście okazało się, że kobieta nie miała zamiaru odebrać sobie  życie i jest pod opieką swojej rodziny.

Szybkie działania aleksandrowskich policjantów oraz sprawna współpraca z mundurowymi, czasem z oddalonych jednostek, jest dowodem na to, że żadna niepokojąca informacja o zagrożeniu ludzkiego życia nie pozostanie niezauważona.

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz