Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

Data publikacji 08.06.2014

W dniu dzisiejszym (31.05) na terenie Zespołu Szkół nr. 1 przy ulicy Wyspiańskiego 4, odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Aleksandrowa Kujawskiego. W turnieju wzięło udział 9 zespołów, w tym reprezentacja KPP ...

W dniu dzisiejszym (31.05) na terenie Zespołu Szkół nr. 1 przy ulicy Wyspiańskiego 4, odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Aleksandrowa Kujawskiego. W turnieju wzięło udział 9 zespołów, w tym reprezentacja KPP Aleksandrów Kujawski. Najlepszą drużyną została reprezentacja  Państwowej Straży Pożarnej, która pokonała w finale reprezentację Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn z terenu powiatu aleksandrowskiego. Byli to przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, Policji, DPS Zakrzewo, szkół i prywatnych firm. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze z każdej z grup. W meczu finałowym spotkały się drużyny mundurowe Policji i Straży. W turnieju zwyciężyła drużyna z Państwowej Straży Pożarnej z Aleksandrowa Kujawskiego.

Po meczu finałowym odbyło się uroczyste zakończenie turnieju podczas którego wręczono pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.