Słona kara za kradzież słodyczy - Wiadomości - KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Wiadomości

Słona kara za kradzież słodyczy

Data publikacji 16.01.2020

Dzielnicowi z Aleksandrowa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli słodycze z jednego ze sklepów samoobsługowych. Słodycze, a właściwie kartony ze słodyczami miały wartość ponad tysiąca złotych. Jeden z zatrzymanych miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany.

Wczoraj (15.01.) około godziny 16.00 policjanci z Aleksandrowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży kilku kartonów słodyczy ze sklepu samoobsługowego. Wartość skradzionych smakołyków przekraczała tysiąc złotych. Według relacji personelu sklepowego mężczyźni chwycili kartony i wybiegli ze sklepu. Już po chwili, dwóch z trójki opisywanych mężczyzn zauważyli dzielnicowi na terenie miasta. 47- i 20-latek trafili do policyjnego aresztu. Starszy z mężczyzn miał przy sobie marihuanę. Szybko też okazało się, że jest poszukiwany i najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dzisiaj (16.01.) do zatrzymanych mężczyzn dołączył ich kompan. Trzeciego amatora słodyczy zatrzymali dzielnicowi w jego miejscu zamieszkania.

Jeszcze dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty kradzieży a najstarszy dodatkowo zarzuty posiadania środków narkotycznych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Publikacja: Marta Białkowska – Błachowicz