RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 04 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:671
Zatrzymani sprawcy:30
Zatrzymani poszukiwani:6
Wypadki drogowe:3
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO  KONTAKT STRUKTURA KPP DZIELNICOWI OFICER PRASOWY KP CIECHOCINEK ZMIANY W PRZEPISACH RUCH DROGOWY OZNAKUJ SWÓJ ROWER ŚWIĘTO POLICJI 2015 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE POWIAT ALEKSANDROWSKI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE ŚWIADCZENIA EMERYTALNE W POLICJI NASI PARTNERZY LINKI INFORMACJA TURYSTYCZNA GALERIA FOTOPRZESTROGA
 


strzałka Marihuana rosła w polu kukurydzy

Ponad 14 gram marihuany i 22 gram amfetaminy zabezpieczyli w środę (03.10.12.), ciechocińscy policjanci. Dwóch mieszkańców naszego powiatu usłyszało dzisiaj (05.10.) zarzuty posiadania, wytwarzania i uprawy środków odurzających. Było to możliwe dzięki informacji uzyskanej od funkcjonariuszy CBŚ Toruń.
Do realizacji doszło w środę (03.10.12) około godziny 16.00, kiedy to ciechocińscy policjanci zatrzymali do kontroli 25-letniego kierującego oplem.  Mężczyzna podróżował z 24-letnim mieszkańcem Ciechocinka. W trakcie kontroli pasażera funkcjonariusze znaleźli 0,58 gram marihuany i 3,23 gram amfetaminy. Na tym się nie zakończyło. Kiedy mężczyźni zostali zatrzymani, mundurowi rozpoczęli przeszukania w ich miejscu zamieszkania. W trakcie czynności u 25-latka mundurowi ujawnili 7 krzaków konopii indyjskich rosnących w polu kukurydzy. Przeszukanie u drugiego z mężczyzn zaowocowało ujawnieniem 14,08 gram marihuany i 22,49 gram amfetaminy. Było to możliwe dzięki informacji  uzyskanej od funkcjonariuszy CBŚ Toruń. Dzisiaj 24-latek usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania środków odurzających. Jego 25-letni kompan usłyszał zarzut uprawy środków odurzających. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowy areszt dla mężczyzn. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.


st. sierż.Marta Błachowicz

Oficer Prasowy

KPP Aleksandrów Kuj.

 
Publikacja: Marta Białkowska-Błachowicz
KPP Aleksandrow
Oficer Prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Aleksandrów Kujawski