RSS
Dzisiaj jest: Czwartek, 03 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO  KONTAKT STRUKTURA KPP DZIELNICOWI OFICER PRASOWY KP CIECHOCINEK ZMIANY W PRZEPISACH RUCH DROGOWY OZNAKUJ SWÓJ ROWER ŚWIĘTO POLICJI 2015 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE POWIAT ALEKSANDROWSKI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE ŚWIADCZENIA EMERYTALNE W POLICJI NASI PARTNERZY LINKI INFORMACJA TURYSTYCZNA GALERIA FOTOPRZESTROGA
 


strzałka 18-stka zakończona zatrzymaniami

Dwóch mieszkańców miejscowości Służewo usłyszy dzisiaj (25.05.) zarzuty znieważenia funkcjonariuszy Policji. Jeden z mężczyzn dodatkowo usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza Policji . Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 3 lat więzienie.  

Wszystko zaczęło się wczoraj (24.05) wieczorem. Dyżurny policji z Aleksandrowa otrzymał zgłoszenie o awanturujących się osobach w miejscowości Służewo. Na miejsce udał się patrol policji. Pod wskazanym adresem zastali dwóch mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się awanturować. Znieważyli policjantów słowami obelżywymi a jeden z nich naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących funkcjonariuszy. Od awanturników funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. 18 i 37-latek byli kompletnie pijani. Jak się okazało mężczyźni tak „hucznie '' świętowali 18- ste urodziny jednego z nich. Solenizant i jego kompan zostali zatrzymani przez policjantów. Mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj usłyszą zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności mundurowych. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 


sierż. Marta Błachowicz

p.o.

Oficer Prasowy

KPP Aleksandrów Kuj.

 
Publikacja: sierż. Marta Białkowska-Błachowicz
KPP Aleksandrów
administrator www oficer prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Aleksandrów Kujawski