RSS
Dzisiaj jest: Sobota, 05 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:671
Zatrzymani sprawcy:30
Zatrzymani poszukiwani:6
Wypadki drogowe:3
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO  KONTAKT STRUKTURA KPP DZIELNICOWI OFICER PRASOWY KP CIECHOCINEK ZMIANY W PRZEPISACH RUCH DROGOWY OZNAKUJ SWÓJ ROWER ŚWIĘTO POLICJI 2015 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE POWIAT ALEKSANDROWSKI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE, OSOBY ZAGINIONE ŚWIADCZENIA EMERYTALNE W POLICJI NASI PARTNERZY LINKI INFORMACJA TURYSTYCZNA GALERIA FOTOPRZESTROGA
 


strzałka Śmiertelny wypadek w Nowym Ciechocinku

Dzisiaj (25.04) doszło do kolejnego tragicznego wypadku drogowego na drodze krajowej nr 1. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 23-letnia kobieta.


Dzisiaj (25.04) około godziny 01.40 dyżurny aleksandrowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 1. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze. Do wypadku doszło w miejscowości Nowy Ciechocinek. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca . Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24- letni kierujący pojazdem Opel Corsa jadący z kierunku Włocławka przy wykonywaniu manewru skrętu w lewo na trasę 266 uderzył w jadący z kierunku Torunia samochód ciężarowy marki Man. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 23-letnia pasażerka opla. Kierujący oplem miał 1,3 alkoholu w organizmie i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Śledztwo prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.


sierż. Marta Błachowicz

p.o.

Oficera Prasowego

Komendanta Powiatowego Policji

w Aleksandrowie kuj.


 
Publikacja: sierż. Marta Białkowska-Błachowicz
KPP Aleksandrów
administrator www oficer prasowy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Aleksandrów Kujawski